Kontakt CK EVROPA:

e-mail: info@ckevropa.cz
mobil: 603 578 988

Dovolená ve Španělsku s CK EVROPA.

Výlety - aktivní poznávání

K příjemně prožité dovolené nepatří pouze koupání a opalování, ale i trochu aktivity a poznání. Proto v nabídce pobytů ve Španělsku najdete širokou škálu výletů, které je možné absolvovat z kteréhokoli místa pobytu.

Marineland

  • Marineland vystoupení cvičených delfínů, papoušků, návštěva malé ZOO doprovázená množstvím dalších programů a možnost využití vodních skluzavek se bude jistě líbit Vašim dětem, ale i Vám dospělým. Vstupné 28 EUR, děti do 10 let 17 EUR, do 80 cm zdarma.
  • Water World - vodní svět s množstvím skluzavek, bazénem s mořskými vlnami, bazény s teplou výřivou vodou, vodní tobogány... Vstupné 33 EUR, děti do 120 cm 19 EUR, do 80 cm zdarma.
  • La Sagrada Familia

  • Botanická zahrada- jedna z největších a nejkrásnějších zahrad ve Španělsku, která byla založena již v roce 1924 a najdete zde na 4000 druhů středomořských a severoafrických rostlin. Vstupné 7 EUR.
  • Barcelona- celodenní nebo večerní návštěva hlavního města Katalánska zaujme především příznivce slohu slavného španělského stavitele Gaudího, ale i milovníky podmořské fauny, protože během tohoto výletu můžete navštívit nové mořské akvárium umístěné u barcelonského přístavu. Nebude chybět ani zastávka u olympijského stadionu a procházka po nejznámější promenádě La Rambla. Cena 35 EUR, děti 20 EUR.
  • La Siesta- večeře s konzumací vína a sangrie na typickém katalánském statku s programem, který Vám představí španělský folklór a kulturu. Vstupné 38 EUR, děti do 12 let 19 EUR.

Přihlásit se můžete v místě pobytu u stálého delegáta. Ceny jsou uvedeny dle ceníku roku 2020.